Partneři


DVŮR OLŠINY V KARVINÉ

 

Nádherný původní panský dvůr postavil v 18. století hrabě Mikuláš von Taaffe.  V roce 2002 prošel kompletní rekonstrukcí a a byl vyhlášen kulturní památkou.

Dvůr Olšiny se nachází v klidném prostředí na okraji Karviné.  Najdete zde nadstandardně a luxusně zařízené pokoje, z nichž každý má svou jedinečnou atmosféru a uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Vynikající stylová restaurace je tím pravým místem k pořádání svateb od A do Z (včetně kočáru a oddávání u nás), rodinných oslav, firemních večírků, coffee breaku a dalších akcí. V přilehlých stájích můžete využít jízdu na koni a ponících nebo projížďku v kočáře uprostřed krásné přírody.

Více o společnosti na www.dvurolsiny.cz.
 

 

ŠKOLA VAŘENÍ AMKOR

 

Společnost AMKOR Trading spol. s r.o. se zabývá dovozem a distribucí chladicí techniky a profesionálního gastronomického vybavení od roku 1996. V oblasti gastronomie společně pořádáme školení profesionálních kuchařů na dodávaných zařízeních. Aktuálně jsme rozšířili oblast činnosti o pořádání netradičních kurzů vaření pro širokou veřejnost. Rádi bychom přenesli nadšení našeho šéfkuchaře z vytváření kulinářských dobrot také na vás a věříme, že si kurzy vaření v Gastro Studiu Amkor zamilujete.

Více o společnosti na www.gastrostudioamkor.cz.

 


 
 

DALŠÍ PARTNEŘI

 

Relax Centrum Třinec

Chatička.eu

Zámek Poruba

Hotel Grůň